Vinum Otel & Spa

1.200 Dönüm arazideki bağlarımız, 2.000.000 litre kapasiteli şaraphanemiz, 2016’dan beri faaliyette bulunan restaurantımızın yanı sıra; Öktem Bağcılık bünyesinde artık Vinum Otel& Spa ile hizmetinizdeyiz.

Otelimizde, Trakya’nın bağcılığa elverişli geniş topraklarına bakan 2 suit, 14 standart her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü odalarımızda güne başlayabilir; kışın şömine başında yazın ise havuz kenarında; Trakya’nın seçkin lezzetlerini deneyimleyebilir,  asmaların gölgesi altında sabah kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Bağ gezisi için rezervasyon yaptırdığınızda; rehberimiz eşliğinde Üzüm’ün salkım olarak girişinden kadehte çıkışına kadar geçen yolculuğuna en başından tanık olabilirsiniz. Ayrıca Edrinet Restorant’ta ‘Doğayı ve Doğallığı Gözeten Üretim Anlayışı’ ile ürettiğimiz lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Günün yorgunluğunu atmak için yüzme havuzumuzun yanısıra hamam sauna ve masaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Otelimizin hemen yanında bulunan şaraphanemizde rehberlerimiz eşliğinde şarap yapımı hakkında bilgi alabilir eşsiz lezzetteki şaraplarımızı deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.
Çay & Kahve Seti

Dijital Kasa

Kablosuz İnternet

Mini Bar

Gezilecek Yerler

Edirne -25 km

Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış Serhat şehri Edirne’de ;Selimiye Camii, Alipaşa Çarşısı, Bedesten Çarşısı, Şükrüpaşa Anıtı ve Balkan Savaşları Müzesi, Lozan Barış Anıtı ile Karaağaç, 2. Beyazıt Külliyesi (Sağlık Müzesi) ve Eski camii ile tarihi dokularını gezilebilir; Farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olması sebebiyle günümüze kadar ulaşan ; Sv. Georgi Bulgar Kilisesi, Edirne Büyük Sinagogu görülebilir; modern alışveriş ihtiyaçlarınız için mevcut bulunan AVM’leri kullanabilirsiniz.

Kırklareli- 45 km

Doğal güzelliğiyle büyüleyici Dupnisa Mağarası ve İğneada’yı gezi planınıza dahil edebilirsiniz.
Ulaşım

İstanbul’a 2 saat mesafedeki Vinum Otel& SPA; Edirne ilinin Havsa ilçesinde D 100 karayolu üzerinde bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı’na 213 km – Edirne merkeze 25 km – Kapıkule Sınır kapısına 42 km – Pazarkule Sınır kapısına 29 km mesafededir.

Sauna, klasik hamam, masaj terapisi seçenekleri ile kendinizi şımartabilir; şehrin stresinden bir nebzee olsa uzaklaşabilirsiniz.
Toplantı
Davet
Organizasyon

 

Özel günlerinize şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

  • Text Hover
Turkish BulgarianEnglishGermanGreek